cepor-logofpn-logo

izdrzi-i-odrzi

09.03.2013

Sadnja drveta Ginko

U subotu, 9. marta 2013. godine istraživački tim Centra za ekološku politiku i održivi razvoj (CEPOR), na čelu sa rukovodiocem prof. dr Darkom Nadićem, organizovao je akciju sađenja drveta Ginko. Ova akcija je održana u dvorištu Fakulteta političkih nauka i ima za cilj da obeleži novi početak rada CEPOR-a, kao i da se najave nove aktivnosti koje su planirane za tekuću godinu.

CEPOR ima u planu da putem istraživanja dođe do informacija o trenutnoj svesti među studentima o ekologiji i održivom razvoju, kao i da putem različitih tribina podigne svest o istom.

Vidi galeriju --->

27.02.2013

Konkurs: Kuda vodi moderan život?

vest-ceporPravo učešća imaju studenti IV godine Fakulteta političkih nauka sa politikološkog i novinarskog smera koji u letnjem semestru slušaju nastavu iz predmeta Socijalna i politička ekologija.

Radove u elektronskoj formi obima do 1000 reči poslati na email adresu cepor.fpn@gmail.com

Konkurs traje od 1. Marta do 1. Maja 2013. godine

Saznaj više ---->